Montessori herna Hvězdička (České Budějovice)


Herna Hvězdička je tak trochu netradičním místem, kde si můžou vaše děti pohrát s hračkami a pomůckami, které rozvíjí jejich přirozené schopnosti, dovednosti, kreativitu a intelekt dle filosofie alternativního vzdělávání Montessori. Dospělí mohou být přitom a vědomě prožívat, jak jejich nejmenší objevují a formou hry se vlastně učí praktickým dovednostem a objevují svůj potenciál. Před první návštěvou herny s dětmi je důležité seznámit se s přístupem Montessori na vstupní informační schůzce (termíny schůzek jsou vždy zveřejněny na webu herny). Pro děti od 2 do 6ti let je také možné zajistit v herně hlídání. Herna je určena dětem od 1 roku do 3 let. Vstupné je 220 Kč/ hod, pro pravidelné návštěvníky je vstupné snížené. Více informací najdete na www.happymother.cz

Otevřeno:
PO: 9:00 - 10:00, 10:30 - 11:30
ÚT: 9:00 - 10:00, 10:30 - 11:30, 16:30 - 18:00
STŘ: 9:00 - 10:00
PÁ: 9:00 - 10:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: pomůcky pro nácvik praktického života (přesýpání, přenášení, práce s vodou, třídění, zapínací rámy...), aktivity simulace reálného života (příprava potravin ke stolování, nalévání vody k pití, péče o rostlinky, aranžování květin, mytí stolu, utírání podlahy...), aktivitky pro rozvoj mateřského jazyka (3D modely s 2D obrázky, leporela...), pomůcky pro rozvoj smyslů a pro koordinaci oko-ruka (vhazování kuliček, disků, válečky s úchyty, ...), výtvarné aktivity (kreslení, malování, lepení, stříhání, šití), hudební nástroje (pro rozvoj vnímání zvuků, rytmu a pro možnost zpívat s dětmi)
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací