Mírového hnutí (Háje, Praha 4)


Hřiště, kde se vyřádí i větší děti, kousek od vstupu do Hostivařského lesoparku a kousek od Hostivařské divoké zahrady. Oplocené, s dostatečným množstvím laviček, odpadkový koš. Přes den částečně ve stínu okolních domů a ve stínu stromů.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Pískoviště, houpačka pro dva, dřevěná prolézačka ve tvaru A, 2x pružinová houpačka ve tvaru zvířátek, závěsná houpací a točící se pneumatika, 1x velká prolézačka s lanovým tunelem a dlouhou spirálově zatočenou skluzavkou. Hřiště má travnatý povrch, okolo atrakcí jsou buď gumové dlaždice nebo drobné oblázky.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací