Mírového hnutí - u areálu Jedenáctka (Háje, Praha 4)


Neoplocené písečné hřiště v parku u nového sportovního centra Jedenáctka. Kolem hřiště jsou lavičky, hřiště je možno využít ke hraní míčových her, hře pétanque nebo kuliček.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: plocha na míčové hry


Fotogalerie

Komentáře

5.12.2018

V říjnu 2018 byly na tuto pískovou plochu naistalovány herní prvky - viz fotografie. Je zde: prolézačka se dvěma skluzavkami, kolotoč, 2x závěsná houpačka, lanové houpací hnízdo, 2x spirálová houpačka pro jednoho, 1x spirálová houpačka pro dva.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.