Mírová (Brno)


Malé dětské hřiště se nachází v parčíku u pramene sv. Floriána v Černovicích nedaleko od Svitavy. Na hřiště je k dispozici prolézačka se skluzavkou a kladinová houpačka. V blízkosti pramene bylo vybudováno městem Brnem okrasné jezírko, které je napájeno ze stejného vrtu jako pramen sv. Floriána. Jezírko nemá přirozený přítok a je napájeno tak, že pomocí časového spínače v noci teče voda z vrtu do jezírka a ve dne teče voda do pramene. Vedle jezírka je workoutové cvičiště.

Otevřeno:

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Kladinová houpačka, prolézačka s lezeckými chyty, prolézacím válcem a skluzavkou, workoutové posilovací stroje


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.