Minigolf (Uničov, okr. Olomouc)


Moc pěkné hřiště, vedle se nachází dopravní hřiště a nedaleko hřiště na discgolf. Vstupné 30 kč na osobu na 1 hod.

Otevřeno:
úterý a čtvrtek 15:30-19 hod
sobota a neděle 14-19 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: různé typy drah


Fotogalerie

Komentáře

15.07.2023

Velice kvalitně nachystaný terén. Povětrnostní podmínky ucházející ač u několika jamek docházelo k zanesení kvůli nepřiměřeně střiženému živému plotu. Čerstvé napadane jehličí, listí, větvičky i přítomní mravenci a brouci přinesli do hry potřebné napětí a dali hře patřičný náboj. K dosažení co nejlepšího výsledku jsou k dispozici 3 míčky odlišných fyzikálních vlastností, které mohou bratrovrazedný či rodinovrazedný souboj nekompromisně rozhodnout a tak utvrhnout přátelství a rodinné vztahy do

13.07.2023

Než jsme chtěli navštívit minigolf tak jsme se předem dívali na web a volali raději na info-centrum Uničov. Podle informací mělo být otevřeno. Když jsme přijeli tak jsme zjistili, že otevírací doba je jiná než je uvedeno na webu. Celkové zklamání.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.