Mendlovo náměstí (Brno)


Za zeleným panelákem na Výstavni u nově rekonstruovaného parčiku u Mendlova náměstí je oplocené hřiště s piskovištěm, prolezačkami, houpacim kruhem i domečkem s horolezeckymi chyty. Pro svacinku je tu i zastresený přístřešek s lavičkou.

Otevřeno:
Od 1.5. do 30.9.: 8 - 21 hod
Od 1.10. do 30.4.: 8:30 - 19 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: hopsadla, kolotoč, prolézačky, lanový most, horolezecký domeček, skluzavka, kladinovýá houpačka, pískoviště


Fotogalerie

Komentáře

16.10.2019

Dobrý den, hřiště je teď pryč a já se ptám co se stalo???? Moc rád jsem tam s malou chodila.Bylo to opravdu pěkné hřiště. Jen jednu malou chybu mělo úkryt se ve stínu před sluncem.Ten přístřešek s lavičkami moc stínu nedávalo. Jirina Dvořáčková

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.