MC Kampa (Malá Strana, Praha 1)


Velmi útulná herna v Komunitním a mateřském centru Kampa je skvělým místem kde můžete strávit s dětmi příjemný čas hraním. Děti si užijí velké mmnožství hraček a dospělí si můžou popovídat a odpočinout. Hernu si nejvíce užijí děti do 8 let.
Vstupné je 50 Kč/rodina/3 hodiny.
Více na www.kckampa.eu

Otevřeno:
PO - ČT: 9:30 - 18:00
PÁ: 9:30 - 12:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézací domeček, kočárky, skluzavka, houpací koníci, velká molitanová stavebnice, knížky, plyšáci, autíčka, stavebnici, ...Fotogalerie

Komentáře

16.05.2022

확인이 어렵기 때문에 Fashion designers replica handbags https://www.espurse.ru Their talent and vision play a big https://www.pursev.ru role in how people look replica handbags https://www.allpurse.ru Replica Bags https://www.allpurse.ru/blog/

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.