Manětínská (Plzeň)


Uprostřed sídliště Košutka, na severním předměstí Plzně se nachází velké asfaltové hřiště v sousedství s hospůdkou a minigolfem. Na asfaltovém hřišti jsou branky na fotbal, dva koše na basketbal a zeď na trénování tenisu. Menší děti plochu mohou využít též pro trénování jízdy na kole. Vedle hřiště se schovaní za hustým živým plotem můžete občerstvit v hospůdce, nebo si zde zapůjčit vybavení a zahrát si minigolf.

Otevřeno:
asfaltové hřiště bez omezení, hospůdka s minigolfem Po - Ne 14:00 - 24:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dvě branky na fotbal, dva koše na basketbal, zeď na trénování tenisu


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.