MAMI centrum (Nový Jičín)


Dětská herna s minikavárničkou zajistí příjemně strávený čas vašim dětem i vám. Herna je mimo hračky vybavena i přebalovacím pultem, židličkou na krmení, ohřívačem mléka, mikrovlnou, dětským nádobím, lehátky pro miminka a dalšími praktickými potřebami. Každou první středu v měsíci si můžete užít výtvarnou hernu. Vstupné je 20 Kč/ dítě. V sobotu a neděli je možnost rezervace pro dětské oslavy. Více se dozvíte na www.mcentrum.webnode.cz

Otevřeno:
PO: 9:00 - 11:30, 15:30 - 18:00
STŘ: 9:00 - 11:30, 15:00 - 17:00
ČT: 9:00 - 11:30
PÁ: 9:00 - 11:30

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: plyšáci, stavebnice, míče, hračky pro nejmenší a dalšíFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.