MAMI centrum (Nový Jičín)


Dětská herna s minikavárničkou zajistí příjemně strávený čas vašim dětem i vám. Herna je mimo hračky vybavena i přebalovacím pultem, židličkou na krmení, ohřívačem mléka, mikrovlnou, dětským nádobím, lehátky pro miminka a dalšími praktickými potřebami. Každou první středu v měsíci si můžete užít výtvarnou hernu. Vstupné je 20 Kč/ dítě. V sobotu a neděli je možnost rezervace pro dětské oslavy. Více se dozvíte na www.mcentrum.webnode.cz

Otevřeno:
PO: 9:00 - 11:30, 15:30 - 18:00
STŘ: 9:00 - 11:30, 15:00 - 17:00
ČT: 9:00 - 11:30
PÁ: 9:00 - 11:30

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: plyšáci, stavebnice, míče, hračky pro nejmenší a další
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací