Louňovice (Louňovice, Praha-východ)


Hřiště u obecního úřadu, téměř celé oplocené, ze strany silnice "stěna" ze vzrostlých keřů, na zemi tráva. Jako byste byli u někoho na zahradě :) Dominantou hřiště je velká dřevěná pirátská loď s prvky na šplhání, lezení, houpání (2 houpačky pro menší děti), prolézání, na zemi kamínky. Součástí hřiště jsou houpačky pro větší děti, pískoviště, klouzačka, dva houpací koně, tabule a venkovní posilovna. V reálu jsou vzrostlé stromy, tj.někde stín, někde slunce. Kousek odsud je možnost pitné vody z místního vodovodu, restaurace a potraviny Můj obchod, otevřené po-ne.

Otevřeno:
Non-stop

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Klouzačka, dvě houpadla na pérách, 2 houpačky pro větší děti, 2 houpačky pro menší děti, pískoviště, šplhací lano, šplhací žebřík, šplhací tyč, tabule, houpací kotva, houpačka pro 2, lanová síť,


Fotogalerie

Komentáře

3.05.2021

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jde o hřiště od společnosti Hags. Velmi mě zajímá jejich technologie, která je fakt hezká a navíc bezpečná pro děti. Díky moc! Jana Najdete to zde: https://www.hagspraha.cz/

21.01.2021

Opravdu parádní hřiště, mohu jedině doporučit

21.07.2019

Super hřiště. Jedno z nej, kde jsme byli. Spousty hraček na písku. Motorky k dispozici ...

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.