Leopoldova (Háje, Praha 4)


Středně velké hřiště pro menší děti v blízkosti většího hřiště, pro větší děti. Obě hřiště jsou od sebe vzdáleny cca 30 metrů. Dopoledne bývá hřiště většinou ve stínu blízko stojícího domu. Okolo hřiště jsou již vzrostlé borovice, na zemi mnoho šišek, což ocení děti k různým hrám. Hřiště je oplocené, jsou zde lavičky i odpadkový koš. Povrch byl písčitý, ale již dost zarůstá travou.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Velké pískoviště, dřevěná plošina na pružinách, prolézačka ve tvaru housenky s lanovými prvky, pružinová houpačka ve tvaru slona, kolotoč


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.