Ledvinova (Háje, Praha 4)


Před pár lety vybudované, středně velké dětské hřiště se zajímavými atrakcemi. Je oplocené, jsou zde i lavičky a odpadkový koš. V odpoledních hodinách je ve stínu domů. Kousek odsud jsou další hřiště - přímo u Chodovské tvrze a o kousek dál i v Parku u Chodovské tvrze.

Otevřeno:
1.května - 30. září: 8:00-20:00, 1. října - 30.dubna: 9:00-17:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Dřevěná prolézačka s plastovou skluzavkou, dřevěná skákací plošina, pružinová houpačka ve tvaru koníka, malé šestihranné pískoviště, pružinová houpačka pro dva ve tvaru tučňáků s možností houpání v sedě i ve stoje, 5ks různě vysokých dřevěných špalků k procvičení rovnováhy


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.