Kotíkovská (Plzeň)


Krásné hřiště s motivem potopené lodi, kde se Vaše děti jistě rády vyřádí. Hřiště je oplocené, mimo "areál" hřiště je také lanovka a další oplocené hřiště s košem na basketball a brankami na fotbálek.

Otevřeno:
Celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Hřiště na míčové sporty, pružinová houpačka, skluzavkaFotogalerie

Komentáře

11.01.2018

Prolézačka s motivem potopene lodi už tam není několik let! Na hřišti se nachází klouzačka a dvě nesmyslné, nízké provazové "záležitosti" s kterými děti moc neví co si počít. Oplocení není, lanovka také ne. Betonové hřiště na fotbal zůstalo stejné. Jediné, co je na tomto hřišti krásného je místo...poblíž parku kolem Košuteckeho jezirka.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.