Kosova Hora (Kosova Hora, okr. Příbram)


Dětské hřiště vybudované před pár lety v krásném a velkém parku Za Potokem Mastníkem v centru obce. Kolem hřiště je tráva, ale v prostoru herních prvků jsou všude drobné oblázky. Vedle hřiště jsou lavičky, sada laviček a stolu, také odpadkový koš. Cca 200m od hřiště jsou nově vybudované a v roce 2017 otevřené toalety - placené 5Kč (automat). Z venku budovy je k dispozici pitná voda.
Nedaleko dětského hřiště je také venkovní fitness hřiště - posilovna pro větší děti a dospělé.


Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x pružinová houpačka Koník, dřevěná kladina s pomocným lanem, 2x závěsná houpačka, plechová skluzavka, dřevěno-lanová prolézačka, 1x houpačka pro dva, lano na ručkování natažené mezi dvěma kameny, dřevěná socha chobotnice, edukativní panel "Poznej domácí zvířátka, jejich stopy, hmotnost..."


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.