Kludského vila (Jirkov, okr. Chomutov)


Hřiště bylo otevřeno po rekonstrukci v roce 2012. Najdeme zde altán ve tvaru manéže a dvě kruhová hřiště s cirkusovými motivy (klouzačky, prolézačky, houpačky - gumový povrch) mimo to také vrbičkové objekty, tunely či kopeček s vodním zdrojem. Velkou výhodou je, že se dají zavřít vrátka do celého objektu a je chráněný před psi atd. Otevírací doba je jiná v letním a zimním období.

Otevřeno:
v letním i zimním období otevřeno cca od 8 do 18 hodin (v létě do 19:00), v areálu je i knihovna a provozní doba je proto i v zimě

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Altán ve tvaru manéže a dvě kruhová hřiště s cirkusovými motivy (klouzačky, prolézačky, houpačky atd - gumový povrch) mimo to také vrbičkové objekty, tunely či kopeček s vodním zdrojem.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.