Klírova (Chodov, Praha 4)


Krásné velké hřiště, kde se opravdu vyřádí děti všech věkových kategorií. Hřiště je umístěno na okraji sídliště, částečně ve stínu stromů (z větší části ale na sluníčku). Je vybaveno dostatečným množstvím laviček a odpadkových košů, je oplocené. Povrch je částečně travnatý, zčásti je písek, u některých atrakci jsou gumové dlaždice. Možnost občerstvení v nedaleké kavárně Pod okny - cca 50m od hřiště.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x plastová prolézačka pro nejmenší se skluzavkou a herními prvky. Dětská lanovka, dřevěná prolézačka s žebříky a s velkou tabulí na kreslení křídami (nutno donést vlastní), malý dřevěný domeček s počítadlem, 2x závěsná houpačka, 2x závěsná houpačka s bezpečnostní zábranou pro nejmenší děti, 1x větší plastová prolézačka s lanovým žebříkem a skluzavkou, pískoviště, 1x pružinová houpačka, 1x točící mísa, 1x kovovo-dřevěná prolézačka s kovovou tyčí a spirálovou kovovou klouzací tyčí pro větší dětiFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací