Klírova (Chodov, Praha 4)


Krásné velké hřiště, kde se opravdu vyřádí děti všech věkových kategorií. Hřiště je umístěno na okraji sídliště, částečně ve stínu stromů (z větší části ale na sluníčku). Je vybaveno dostatečným množstvím laviček a odpadkových košů, je oplocené. Povrch je částečně travnatý, zčásti je písek, u některých atrakci jsou gumové dlaždice. Možnost občerstvení v nedaleké kavárně Pod okny - cca 50m od hřiště.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 1x plastová prolézačka pro nejmenší se skluzavkou a herními prvky. Dětská lanovka, dřevěná prolézačka s žebříky a s velkou tabulí na kreslení křídami (nutno donést vlastní), malý dřevěný domeček s počítadlem, 2x závěsná houpačka, 2x závěsná houpačka s bezpečnostní zábranou pro nejmenší děti, 1x větší plastová prolézačka s lanovým žebříkem a skluzavkou, pískoviště, 1x pružinová houpačka, 1x točící mísa, 1x kovovo-dřevěná prolézačka s kovovou tyčí a spirálovou kovovou klouzací tyčí pro větší děti


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.