Kino a kroužky Na Fialce (Říčany, Praha-východ)


Je zde kino s filmy pro děti i větší. Kino si všichni chválí, pohodlné sedačky,dobré občerstvení ... Program na stránkách http://kino.nafialce.cz/
Parkování před budovou nebo v okolí se dá. Kousíček od vlakového nádarží Říčany.

Dále je zde spoustu kroužků a jiných aktivit pro děti různé věkové kategorie.

Maminky si chválí cvičení pro děti, kde se již od 3 měsíců rozvíjejí jejich motorické i pohybové schopnosti. např. cvičení s Hankou apod. viz https://www.nafialce.cz/cviceni-pro-detiOtevřeno:
https://www.nafialce.cz/oteviraci-doba

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Kino. Herny - na cvičení pro děti např. balóny, švihadla, míčky, různé předměty na tříděné dle barev např. víčka od PET lahví .... Na závěr "opičí dráha" klouzačka malá, lavička, trampolína, kůželky, obruče, tunel ...Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací