Kaznějovská (Plzeň)


Kousek od Plzeňky (jedna zastávka tramvaje č.4 před její konečnou na Košutce) uprostřed Plzeňského sídliště, vedle 34. ZŠ a 91. MŠ najdeme hřiště, na kterém si rádi zaskotačí jak velcí tak malí. Dominantou hřiště je velká lanová prolézačka ve tvaru lodi, která má i vysoko nad zemí umístěný kapitánský koš, do kterého po lanovém žebříku či síti hravě vyšplhá každý malý námořník či námořnice. Kromě prolézačky najdeme na hřišti také pískoviště, tabuli, houpačky a kolotoč. V sousedství dětského hřiště je ještě asfaltová plocha s košem na basketbal.

Otevřeno:
neomezená

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: koš na basketbal, velká lanová prolézačka ve tvaru lodi, prolézačka na ručkování pro větší děti, dvě houpačky na řetězu, kolotoč, houpací motorka na pružině, pískoviště, tabule, houpačka překlápěcí dřevěná, klouzačka


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.