Kaznějovská 50 - 54 (Plzeň)


Hřiště na plzeňském sídlišti Bolevec. Skládá se ze tří samostatných částí ležících kousek od sebe. První součástí je prolézačka s lezeckou stěnou, otáčecí tyčí, žebříkem a lanovým stropem. Druhou součástí je oplocené antukové hřiště s fotbalovými brankami, koši na basketbal a tyčemi na zavěšení sítě na volejbal či nohejbal. Poslední součástí je pískoviště s kolotočem.

Otevřeno:
neomezená

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézačka s lanovou sítí, lezeckou stěnou, žebříkem a otáčecí tyčí, antukové hřiště s koši na basketbal, brankami na fotbal a tyčemi na zavěšení sítě na volejbal či nohejbal, kolotoč, pískoviště


Fotogalerie

Komentáře

18.08.2020

Toto hřiště je tady za trest slušným lidem, kteří vstávají ráno do práce .Schazi se zde každý den náctiletý , dělají nepořádek , kravál , pouští nahlas hudbu až do pozdní večerní hodiny , tedy zhruba do 23 .00 nekdy i déle . Rany s micem o drevene desky jsou ohlusujici. Takze za toto hřiště palec dolů

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.