Hranická džungle (Hranice, okr. Přerov)


V útulné a barevné Hranické džungli si na své přijdou děti různého věku, jak ty nejmenší, pro které je tu speciální koutek a hračky, tak i větší děti, které si mohou zařádit na velké prolézačkové konstrukci s velkým množstvím atrakcí. A ani na rodiče se nezapomnělo, ti se mohou usadit v kavárně, která je s hernou spojena a dát si třeba něco dobrého k jídlu a pití. Základní vstupné je 49 Kč/ hodinu/ dítě, děti do 1 roku mají vstup zdarma. Pokud se tady vašim dětem zalíbí, můžete jim zde vystrojit narozeninovou oslavu v oddělené narozeninové místnosti, nebo pro ně a jejich kamarády přímo pronajmout celou hernu. Džungle pořádá také nejrůznější akce, oblíbenou opakovanou akcí je např. Noční džungle.
Více na www.hranicka-dzungle.cz

Otevřeno:
PO: Zavřeno
ÚT - PÁ: 09:00 - 12:00, 14:00 - 19:00
SO: 14:00 - 19:00
NE: 13:00 - 18:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: velká prolézačka s tunely, překážkami, domečky, skluzavkou a balónkovým bazénem, autíčka, odrážedla, kočárky, skákací míče, plyšáci, dětská kuchyňka, domeček, batolecí koutek a hračky pro nejmenší, ...Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.