Houbový park (Roseč, okr. Jindřichův Hradec)


Navštivte park plný her a soutěží. Je tu připravena zábava pro rodiny s dětmi, ale též školy či školky. Naleznete zde šest interaktivních stezek, v jejichž rámci plníte různé úkoly. Cílem je jednak získání nových informací, ale též spolupráce celé skupinky a poznání sebe navzájem. Ti nejmenší ocení prostor plný skřítků a jejich domečků, naleznete zde též muzeum fosílií a výtvarné dílny. Cena vstupného do parku činí 100 Kč/osobu. Děti do tří let mají vstup zdarma. Více informací naleznete na houbovypark.cz/. Fotogalerie na houbovypark.cz/raj-skritku/skritkove-a-pohadka/

Otevřeno:
Otevřeno v období duben - říjen.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: interaktivní stezky, muzeum fosílií, skřítkové a jejich domečky, výtvarné dílny
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací