Houbový park (Roseč, okr. Jindřichův Hradec)


Navštivte park plný her a soutěží. Je tu připravena zábava pro rodiny s dětmi, ale též školy či školky. Naleznete zde šest interaktivních stezek, v jejichž rámci plníte různé úkoly. Cílem je jednak získání nových informací, ale též spolupráce celé skupinky a poznání sebe navzájem. Ti nejmenší ocení prostor plný skřítků a jejich domečků, naleznete zde též muzeum fosílií a výtvarné dílny.
Cena vstupného do parku činí 100 Kč/osobu. Děti do tří let mají vstup zdarma. Více informací naleznete na houbovypark.cz/.
Fotogalerie na houbovypark.cz/raj-skritku/skritkove-a-pohadka/

Otevřeno:
Otevřeno v období duben - říjen.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: interaktivní stezky, muzeum fosílií, skřítkové a jejich domečky, výtvarné dílny


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.