Hopsárium (Děčín)


Hopsárium Děčín je největší kryté hřiště v severních Čechách. Najdete ho v atraktivním prostoru starého pivovaru, který byl přebudován na obchodní centrum. V trochu neobvyklé podkrovní herně je pro vás nachystáno spousta atrakcí včetně rozsáhlého dopravního hřiště. V Hopsáriu nejste omezeni věkem, zábavu si zde užijí děti i dospělí. V herně probíhají také nejrůznější akce jako dopravní kurz, noc v hopsáriu, příměstské tábory a také specifické programy např. Velká oříšková loupež, Ve službách Jejího Veličenstva, Indiánskou stezkou apod. Pokud se vám tu zalíbí máte možnost uspořádat zde dětem narozeninovou oslavu. Hodinové vstupné se pohybuje od 60 do 80 Kč/dítě/dospělý, plošné od 139 do 179Kč/dítě, od 89 do 119 Kč/dospělý. Více informací na decin.hopsarium.cz

Otevřeno:
PO - NE: 10:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: dopravní hřiště se šlapacími autíčky, semafory i benzínovou pumpou, velká prolézací věž se skluzavkami a různými překážkami, balónkové bazénky, velká trampolína, skákací věž, stolní fotbal, Xbox Kinect.



Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.