Hlučín - Hřiště u Dětské rehabilitace (Hlučín, okr. Opava)


Jedná se o středně velké venkovní hřiště otevřené od září 2012, určené dětem do 10 let (v doprovodu rodičů či osoby starší 18 let). Naleznete zde různorodé atrakce pro malé i větší děti. K dispozici je posezení (lavice se stoly, lavičky) a toi-toi budka. Hřiště se nachází v zahradní části Dětské rehabilitace Hlučín a je monitorováno kamerami.Otevřeno:
duben - říjen, pondělí - pátek, 11:30 - 17:30 hod.

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: pískoviště, klouzačky, houpačka, lezecká stěna, pružinové houpačky, tabule na kreslení křídou, dřevěný domeček, velké kuličkové počitadlo, a další


Fotogalerie

Komentáře

31.10.2018

Chodíme s dcerou pravidelně 😊

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.