Herna Zaldík (Uhersky Brod, okr. Uherské Hradiště)


Herna Zaldík se nachází v centru města Uherský Brod v OC Zalda ve třetím patře domu. Do herny se dá dostat po schodech nebo pohodlně výtahem. Parkování je v okolí dostatek. V samotné herně jsou k dispozici hned dvě hřiště jedno menší, kde je trampolina a skluzavka do balónků. Ve větším boxu je hned několik skluzavek s mnoha herní prvky. V herně je spousta odrážedel, el. aut (za poplatek) a i nafukovací hrad, který v době naší návštěvy nebyl v provozu. Celá herna je vhodná od 1roku až pro nižší stupeň ZŠ. V nabídce herny je i uspořádání narozeninovych oslav, ke kterým slouží oddělená mistnost s možností hudby. Dá se zde pohodlně občerstvit a přitom mít děti neustále na očích.

Vstupné:
Děti celý den 139 Kč, 1 hod 69 Kč
Dospělí a děti do 1 roku zdarma

Otevřeno:
Pondělí - Neděle 9:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: 2 Hřiště se skluzavkami a ruznymi překážkami. Odrážedla, trampolína, el. autíčka, skákací hrad. Kavárna. Toaleta, přebalovací pult.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.