Herna Rákosníček (Děčín)


Mateřské centrum Rákosníček má pro vás dispozici klasickou hernu, ve které se vaše děti zabaví na skluzavce, v balónkovém bazénku a s různými hračkami, navíc každé úterý, čtvrtek a sobotu si můžou zadovádět na skákacím hradě. Rodiče si zde mohou zakoupit menší občerstvení a v případě zájmu využít nabídky vypůjčení různých hlavolamů. Hernu ocení především menší děti předškolního věku. Vstupné za dítě je přibližně 38Kč/hod, je možné zapojit se i do zvýhodněných věrnostních programů. Více se dozvíte na www.mcrakosnicek.cz/sluzby/herna-pro-deti

Otevřeno:
PO - ČT: 9:00 - 18:00
PÁ: 9:00 - 13:00
SO: 14:00 - 18:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, balónkový bazén, žebřiny, koberec, autíčka, skákací hrad
Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací