Herna Rákosníček (Děčín)


Mateřské centrum Rákosníček má pro vás dispozici klasickou hernu, ve které se vaše děti zabaví na skluzavce, v balónkovém bazénku a s různými hračkami, navíc každé úterý, čtvrtek a sobotu si můžou zadovádět na skákacím hradě. Rodiče si zde mohou zakoupit menší občerstvení a v případě zájmu využít nabídky vypůjčení různých hlavolamů. Hernu ocení především menší děti předškolního věku. Vstupné za dítě je přibližně 38Kč/hod, je možné zapojit se i do zvýhodněných věrnostních programů. Více se dozvíte na www.mcrakosnicek.cz/sluzby/herna-pro-deti

Otevřeno:
PO - ČT: 9:00 - 18:00
PÁ: 9:00 - 13:00
SO: 14:00 - 18:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, balónkový bazén, žebřiny, koberec, autíčka, skákací hradFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.