Harrachov - centrum (Harrachov, okr. Semily)


Velké venkovní hřiště v klidnější části centra Harrachova, které ocení děti do 3-10ti let, ale i dospělí k odpočinku. Na hřišti je mnoho laviček, nechybí ani odpadkové koše. Povrch je převážně travnatý, v okolí každé atrakce je písek. Najdete zde velký žebříkový domeček, provazovo-dřevěnou žebříkovou pyramidu, houpačku pro dva, plechovou skluzavku, pískoviště (bez hraček), velkou tabuli na kreslení křídami (nutno donést vlastní), kladkovou skluzavku, 3-dílnou kovovou hrazdu, 2 dřevěné kladiny.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: velký žebříkový domeček, provazovo-dřevěnou žebříkovou pyramidu, houpačku pro dva, plechovou skluzavku, pískoviště (bez hraček), velkou tabuli na kreslení křídami (nutno donést vlastní), kladkovou skluzavku, 3-dílnou kovovou hrazdu, 2 dřevěné kladiny


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.