Funpark Žirafa (Čestlice, Praha-východ)


Funpark Žirafa má ve svém arzenálu více než 90 atrakcí pro děti i dospělé. Může se dokonce pochlubit největší dětskou prolézačkou v Evropě o velikosti 2000 m3. A protože při takovém hraní člověku rychle vytráví, jsou tu samozřejmě i 3 restaurace s klasickým i rychlým občerstvením. V Žirafě můžete dětem také zorganizovat třeba narozeninovou oslavu.
Celodenní vstupné je 299 Kč/dítě od 1 roku (v rámci happy hours 199 Kč/dítě od 1 roku), 50 Kč/dospělý. Děti do 1 roku mají vstup zdarma.
Více na www.funparkzirafa.cz

Otevřeno:
PO - ČT: 9:00 - 19:00
PÁ - SO: 9:00 - 21:00
NE: 9:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: obří dětská prolézací sestava, interaktivní hrací automaty, vláček, dětské hřiště (balónkové bazénky, skluzavky, domečky, schovávačky, houpačky, hračky a plyšáci), 9D kino, tobogány, kolotoče, elektrická zvířátka


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.