FUN play Ostrava (Ostrava)


FunPlay Ostrava je dětské hřiště v areálu Fungolf. To znamená, že Vy můžete hrát golf, nebo si dát kávu a mezitím si budou vaše ratolesti hrát v dětském vnitřním hřišti. Hřiště je rozděleno na 2 části. A to část oddělenou pro nejmenší děti do 3 let a pro děti větší od 3 let do 140 cm. Součástí centra jsou i salónky, kde mohou vaše děti oslavit narozeniny a místnost Baby room ke kojení a přebalování. Cena: Vstupné na celý den pro děti nad 1 rok 99kč , děti do 1 roku (nutno doložit) ZDARMA Více se dozvíte na www.fungolf.cz/cz/fun-play/

Otevřeno:
Po - Čt : 9.00 - 20.00
Pá, So : 9.00 - 21.00
Ne : 9.00 - 20.00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: bazén s balónky, houpadla, skluzavky, hračky, dětský prolézací hrad, prolézačkyFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.