Fajn park (Chlumec nad Cidlinou, okr. Hradec Králové)


Velký zábavní park pro vaše děti. Velké množství atrakcí, trampolín, skákacích hradů, dinopark, hmyzákov, bosá stezka, farma se zvířátky. Děti se svezou na elektrických autíčkách nebo kosmodromu. Zábava pro malé a velké děti a to téměř na celý den.

Otevřeno:
červen 9-17 hodin
červenec - září 10:00-20:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: hmyzákov, vodní děla, zoo cars, dinoprales, bosov, zvířátkov, mini cars, ufo Cars, bungee jumping, trampolína, miniměsto, skákací míče, vé trampolína, jogi jumping, skákací domeček,


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.