Džungle Vsetín (Vsetín)


V dětském centrum Džungle Vsetín najdete třípatrový prolézací labyrint s klouzačkami a toboganem, to vše na celkové ploše 160m2. Užijí si zde jak větší děti, tak i ty menší v dětském koutku s balónkovým bazénkem, kolotočem a dalšími hračkami. Pro rodiče je přichystána kavárna s kvalitní kávou, zmrzlinou, domácími limonádami atd. K dispozici je i rychlé občerstvení pro děti i dospělé.

Vstupné se pohybuje od 80 - 100 Kč/hod se slevou na další hodiny. Detaily najdete na v ceníku, fotogalerii pak zde.Otevřeno:
Po - Ne: 9:30 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Velký prolézací labyrint, padací věž s tramplínou, klouzačky, tobogán, balónkový bazén pro nejmenší, houpadla.Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.