Duhový park (Třebovle, okr. Kolín)


Zábavní areál se nachází nedaleko východního okraje Prahy. Je zde celkem 57 atrakcí a her, které nejvíce nadchnou děti ve věku od 4 do 13 let. Můžete je navštívit v libovolném pořadí a vybrat si atrakci dle adekvátní obtížnosti. Vše je umístěno ve velkých stanech s odkrytými boky a jste zde tedy chráněni proti nepřízni počasí. Při příchodu dostanete tzv. duhový pas s Vaším jménem. Zde naleznete kromě jiného i 11 hracích stránek - každou se svým zvířecím maskotem. Tyto maskoty pak naleznete rozmístěné po parku a od každého z nich můžete dostat do pasu samolepku. Získání všech samolepek Vás opravňuje k návštěvě VIP dráhy. Děti do tří let mají vstup do areálu zdarma, celodenní vstupné na osobu činí 190 Kč. Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Více informací naleznete na www.duhovypark.cz. Fotogalerie na www.duhovypark.cz/foto/

Otevřeno:
Otevřeno v období květen - říjen v tyto časy: soboty, neděle a státní svátky 10:00 - 17:30 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: celkem 57 atrakcí - např. slon, žirafa, hroch, krokodýl, opice, tygrFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.