Dřevák (Modrava, okr. Klatovy)


Při každé naší návštěvě téhle části Šumavy se nezapomeneme zastavit v Modravském Dřeváku. Obzvláště pokud nás zastihne chladné a deštivé počasí. Dřevák je vlastně muzeum dřevařství s interaktivní expozicí, obchod s dřevěnými výrobky a malou dílnou s dětským koutkem v jednom. Je zde i možnost ubytování. V místnosti, která je dílnou si můžeme vybarvit zakoupený dřevěný model ptáčka, buď podle vzoru nebo podle své fantazie. Po skončení malování si zde mohou děti pohrát s dřevěnými kostkami, nebo se pohoupat na houpačce. Webové stránky: http://www.ncd.sumavanet.cz/drevak/default.asp

Otevřeno:
Pondělí - neděle: 10:00 - 17:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: houpačka, malířské potřeby, dřevěné kostky


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.