Dopravní hřiště (Plzeň)


V areálu hřiště 1. ZŠ v Plzni Bolevci se nachází pěkné a vybavené dopravní hřiště. Děti se zde můžou naučit poznávat dopravní značky a pohybovat se bezpečně v silniční provozu. Hřiště je vybaveno též semafory. Najdeme zde kruhový objezd, obytnou zónu, odbočovací pruhy, chodníky, přechody a další.. Provozní doba hřiště pro veřejnost je duben - říjen, úterý - čtvrtek 15:00 - 18:00. O víkendech, svátcích a prázdninách mají zavřeno. Je zde možnost si za poplatek vypůjčit kolo, koloběžku či odstrkávadlo. Poplatek za aktivního účastníka je 10 Kč.

Otevřeno:
duben - říjen, út - čt 15:00 - 18:00
víkendy, svátky a prázdniny - zavřeno

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: silnice, chodníky, dopravní značky, semafory


Fotogalerie

Komentáře

26.06.2020

O vikendech maji take otevreno a o prazdninach 14 - 19h.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.