Dětský svět (Zlin, okr. Zlín)


Dětský koutek se nachází v obchodním centru Zlaté jablko, které naleznete v centru Zlína. Téma kouktu zní "Továrna na boty" a děti v něm naleznou spoustu zábavy. Největším lákadlem pro děti bude jistě sestava prolézaček se skluzavkou. Nechybí ani bazének s tolika oblíbenými balónky. Je zdé také umístěna dotyková obrazovka Touch Toy, na kterých si děti mohou zahrát různé hry, nebo si kreslit. Pro kutily se zde nachází stůl na ruční práce a nechybí ani televize a spousta dětských filmů a pohádek.

Více informací na www.zlatejablko.cz/obchod/57/detsky-svet

Otevřeno:
PO - NE : 9:00 - 21:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Prolézkačky, hračky, plyšáci, stůl pro ruční práce, dětská kuchyňka, bazének s balónky, polštáře na sednoutí, balóny na skákání, dotyková obrazovka Touch Toy, odrážedla, televizní box


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.