Dětský letní a lanový park Razulák ve Velkých Karlovicích (Velké Karlovice, okr. Vsetín)


Zábavní park Razulák nabízí vyžití pro děti různého věku i pro dospělé. Nejmenší zde ocení obří pískoviště, větší mohou vyzkoušet lanový park či aquazorbing. V areálu funguje též půjčovna kol a koloběžek, je zde pro Vás připravena trapolína, indiánská vesnice či malý vodní svět. Dvakrát denně jsou zajišťovány animační programy a můžete tu klidně i uspořádat rodinnou oslavu.
Za celodenní vstupné pro dítě zaplatíte 240 Kč (doprovod má vstup zdarma). Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Za některé atrakce (např. aquazorbing, šlapací auta) platíte v areálu zvlášť, pokud máte zájem je navštívit. Více informací naleznete na www.sunoutdoor.cz/cs/leto/detsky-letni-a-lanovy-park-razulak-velke-karlovice/.
Fotogalerie na www.sunoutdoor.cz/cs/leto/fotogalerie/karlovice-ra/

Otevřeno:
prosinec - duben
denně: 8:30 - 16:30 hod
květen, září, říjen
víkendy, svátky: 10:00 - 16:00 hod
červen
víkendy, svátky: 10:00 - 19:00 hod
červenec, srpen
denně: 10:00 - 19:00 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: lanový park, letní tubing, kuličkodráha, trampolína, mini vodní svět, šlapací auta Bergtoys, obří pískoviště, aquazorbing, bazén s lodičkami, indiánská vesnice, horská kola, elektrokola, dětská kola, terénní koloběžky, nafukovací skákací hrad se skluzavkou


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.