Dětský letní a lanový park Bílá v Beskydech (Bílá, okr. Frýdek-Místek)


Zábavní park nabízí vyžití pro děti různého věku a jistě i pro dospělé. Nejmenší zde ocení obří pískoviště, větší mohou vyzkoušet lanové centrum či lezeckou stěnu. V areálu funguje též půjčovna kol a koloběžek. Nově je zde pro Vás připraveno trampolínové centrum s bungee i profi trampolínami. Pravidelně jsou zajišťovány animační programy a můžete zde též uspořádat rodinnou oslavu.
Za celodenní vstupné pro dítě zaplatíte 290 Kč (doprovod má vstup zdarma). Můžete využít zvýhodněné rodinné vstupné. Za některé atrakce (např. aquazorbing, trampolínové centrum) platíte v areálu zvlášť, pokud máte zájem je navštívit.
Více informací naleznete na http://www.sunoutdoor.cz/cs/leto/detsky-letni-a-lanovy-park-bila/.

Otevřeno:
prosinec - duben
denně: 8:00 - 21:00 hod
květen
víkendy, svátky: 9:00 - 18:00 hod
červen, září
pátek - neděle, svátky: 9:00 - 18:00 hod
pondělí - čtvrtek: 9:00 - 16:00 hod
červenec - srpen
denně 9:00 - 18:00 hod
říjen
víkendy, svátky: 9:00 - 16:00 hod

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: lanový par, letní tubing, vzduchová trampolína, vodní svět s archimedovou spirálou, šlapací auta Bergtoys, obří pískoviště, dětská lezecká stěna, aquazorbing, bazén s lodičkami, pláž, indiánská vesnice, minigolf, houpací sítě, horská kola, elektrokola, sjezdová kola, dětská kola, terénní koloběžky, nafukovací skákací hrad se skluzavkou, trampolínové centrumFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací