Dětský koutek opičky Olinky (Velký Týnec, okr. Olomouc)


Plánujete-li nákupy v obchodním centru Olympia Olomouc, můžete s sebou klidně vzít i děti. Ty si totiž mohou pohrát a zabavit se v dětském koutku opičky Olinky, který je určen pro děti od 2,5 do 12ti let. Děti tu můžou být v doprovodu rodičů, ty starší i samostatně. Herní koutek nabízí na každý den v měsíci kreativní program, mimo to máte možnost uspořádat zde dětskou narozeninovou oslavu, nebo můžete využít služby místní miniškolky. Vstupné od 40 Kč/ hod. Více na www.olympiaolomouc.cz/obchod/detsky-koutek

Otevřeno:
PO - PÁ: 10:00 - 21:00
SO - NE: 9:00 - 21:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Plyšové hračky, dětské stolky a židličky, sedací pytle, pastelky a omalovánky, ...Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.