Dětský koutek Bambule (Olomouc)


Dětský hlídací koutek tématicky laděný do vesmírného duchu se nachází v nákupní galerii Šantovka a je určen pro děti od 3 let. Na děti zde dohlíží vyškolený personál. Po dobu pobytu mají děti k dispozici pití zdarma. Vstupné se pohybuje kolem 45 Kč za hodinu.

Otevřeno:
Po - Ne: 9:00 - 21:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Prolézačky, odstrkovadla, výtvarné potřeby, skluzavky, hod na koš a různé další hračkyFotogalerie

Komentáře

4.11.2023

Herna je rozdělena na dvě části, pro děti od 3 let, kde na děti můžete dohlížet před vchodem a pro menší, kam musíte s nimi a v tom případě zaplatíte i jako doprovod vstupné v plné výši. S tímto jsem se ještě v žádném hracím centru nesetkala, vždy byl doprovod buď v ceně nebo za příplatek v řádech desetikorun. Docela šok při placení, kdy po nás obsluha chtěla za 90 minut 540,- Navštěvujeme různá centra a tohle už nikdy víc.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.