Dětský klub Bambino (Sokolov)


Chcete aby se vaše děti chvíli zabavily bez vás? Vezměte je do herny v Bambino klubu, kde si vaše děti pohrají a vy si užijete chvilku klidu v přidružené kavárně. Herna je tady pro děti od 0 do 12ti let. Pokud se tu vašim dětem zalíbí, můžete jim tu uspořádat skvělou narozeninovou oslavu, pro které má herna speciálně vyhrazené dopoledne od 9 do 13hod. Vstupné pro dítě je 50 Kč/ hod, dospělí a děti do 1 roku mají vstup zdarma. Více informací na www.bambinoklub.cz

Otevřeno:
PO - NE: 14:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, balónkový bazének, trampolína, prolézací sestava, skákací balony, malá houpačkaFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.