Dětská herna v Penzionu Andělka (Hanušovice, okr. Šumperk)


Relaxační centrum a penzion Andělka se nachází v městečku Hanušovice v krásném prostředí podhůří Jeseníků. Nejen pro ubytované rodiče s dětmi, ale i pro veřejnost, je zde k dispozici útulná dětská herna. V herně je umístěno zrcadlo přes celou jednu stěnu, také je tu dost volného prostoru, což dohromady přímo vybízí k nějakému cvičení. Vstupné je 50Kč/ hod, ubytovaní hosté mají vstup zdarma. V herně je také umístěn malý kuchyňský kout, kde si můžete třeba uvařit čaj.
Více informací na www.andelkarelax.cz

Otevřeno:
Kdykoliv během dne, případně dle domluvy

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: odrážedla, plyšáci, houpací kůň, skákací balón, míče, stavebnice, skládačky, dětské stolky a židličky, velké nástěnné zrcadloFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací