Dětská herna Kulíškov OC Chomutovka (Chomutov)


Kulíškov je velká dětská herna v OC Chomutovka nabitá atrakcemi a hračkami. Součástí herny je i kavárna, ve které můžete strávit příjemný čas, zatímco budou děti řádit na atrakcích. Herna je určena dětem od 0 do 14ti let. Pro děti od 0 do 3 let je vyhrazen koutek s hračkami pro nejmenší. Více se dozvíte na www.kuliskov.cz

Otevřeno:
PO - NE: 10:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: velká prolézací sestava, balónkový bazének, šlapadla, autíčka, domečky, prolézací stonožka, houpačky, skluzavky, skákací hrad, trampolína, skákací balóny, dětská kuchyňka, panenky, konzole Wii, XBox a spousta dalších hračekFotogalerie

Komentáře

16.09.2018

Herna by byla pěkná.Ale ta špína je hrozná,všude prach.Hraci zinenky jsou špinavé.Panenka v kočárku nechutna.Trampolina roztrhla.Uz tam neoujdeme.

20.03.2017

Obsluha prijemna ale ta spina!!! Vsude prach a i na hrackach na kobercich na atrakcich i na zdech!! Rozbite hracky o ktere se deti mohou zranit. Mala sla domu jak čune. Upozornila jsem na to obsluhu tak uvidime jak se vedeni k tomu postavi. Chodime do hodne do hernicek ale takovou spinu jsem jeste nikde nezazila.

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.