CPR Ovečka (Usti Nad Labem, okr. Ústí nad Labem)


Centrum pro rodinu Ovečka, které funguje při Charitě Ústí nad Labem má pro vás a vaše děti ve všední dny otevřenou útulnou a dobře vybavenou herničku. V centru je také dobré zázemí, prostor pro přebalování, možnost uvaření čaje, kávy. Vstupné je 25 Kč/ dítě 6 měs-1 rok, 50 Kč/ dítě nad 1 rok, děti do 6 měsíců mají vstupné zdarma.
Více informací na www.charitausti.cz/nase-socialni-sluzby/centrum-pro-rodinu-ovecka/herna

Otevřeno:
PO - ČT: 8:30 - 12:30, 13:30 - 18:00
PÁ: 8:30 - 12:30

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka s balónkovým bazénkem, houpadlo, dětský obchůdek, trampolína, autíčka, kočárky, hračky pro nejmenší, plyšáci, hrací koberec a dalšíFotogalerie

Komentáře

9.11.2017

hriště doporučuji

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.