CPR Ovečka (Usti Nad Labem, okr. Ústí nad Labem)


Centrum pro rodinu Ovečka, které funguje při Charitě Ústí nad Labem má pro vás a vaše děti ve všední dny otevřenou útulnou a dobře vybavenou herničku. V centru je také dobré zázemí, prostor pro přebalování, možnost uvaření čaje, kávy. Vstupné je 25 Kč/ dítě 6 měs-1 rok, 50 Kč/ dítě nad 1 rok, děti do 6 měsíců mají vstupné zdarma.
Více informací na www.charitausti.cz/nase-socialni-sluzby/centrum-pro-rodinu-ovecka/herna

Otevřeno:
PO - ČT: 8:30 - 12:30, 13:30 - 18:00
PÁ: 8:30 - 12:30

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka s balónkovým bazénkem, houpadlo, dětský obchůdek, trampolína, autíčka, kočárky, hračky pro nejmenší, plyšáci, hrací koberec a další
Fotogalerie

Komentáře

9.11.2017

hriště doporučuji

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Přivydělejte si s námi

Jedná se o pohodlný přivýdělek ideální pro rodiče s dětmi, kteří často chodí na dětská hřiště ve svém okolí. Pořídíte několik fotek daného hřiště, na našem webu pohodlně zadáte údaje o hřišti a odměna je Vaše :) Kromě dětských hřišť můžete přidávat také tipy na výlety v celém Česku. Pokud máte zájem o tuto formu spolupráce přečtěte si podmínky spolupráce, případně se rovnou zaregistrujte.

Zobrazit více informací