Bývalé výstaviště (Plzeň)


Kousek od centra Plzně, u řeky Mže se nachází park, který býval součástí Plzeňského výstaviště. Dnes se tu však mezi stromy místo výstavištních budov nacházejí různá sportoviště a dětské herní prvky. V parku najdeme asfaltové hřiště s basketbalovými koši a fotbalovými brankami, skatepark s U rampou a nechybí zde ani pískoviště, prolézačky, houpačky a kolotoč pro menší děti.

Otevřeno:
volně přístupné, pouze při konání různých akcí jako jsou koncerty nebo festivaly je přístup omezen pouze pro účastníky dané akce, někdy za vstupné

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézačky, houpačky, kolotoč, hrazdičky v různé výšce, houpací lávka, pískoviště, asfaltové hřiště, skatepark


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.