Brodského (Háje, Praha 4)


Velké hřiště vhodné pro větší děti, v blízkosti menšího hřiště pro menší děti - vzdálenost cca 30 metrů od sebe - viz foto. Hřiště je na velké travnaté ploše mezi panelovými domy, obklopené vzrostlými borovicemi. Na hřišti jsou lavičky i odpadkový koš. Povrch je z 90% travnatý, jen u atrakcí jsou drobné oblázky.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Velké pískoviště, kyvadlová houpačka pro dva pro houpání ve stoje, 2x závěsná houpačka z toho jedna se zábranou i pro malé děti, 1x pružinová houpačka ve tvaru ovečky, 2x betonový plácek s cca 2metry vysokou betonovou stěnou, velká prolézačka se skluzavkou s horolezeckou stěnou s kruhy pro ručkování a s lanovými žebříky - určená pro větší děti.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.