Augustinova (Chodov, Praha 4)


Velké dvoupatrové hřiště v klidné části sídliště, mezi školkou a panelovými domy, v blízkosti Kunratického lesa. Horní a spodní část spojena lanovým tunelem, oddělená zábradlím ve kterém jsou zabudovány 3 herní tabule - jedna pro malování křídami, druhá s hrou piškvorky, třetí s bludištěm.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Horní část: 2x závěsná houpačka (z toho jedna se zábranou pro nejmenší), 2x pružinová houpačka (auto, šnek), kolotoč, menší prolézací sestava s mini skluzavkou, velká skluzavka pro větší děti, pískoviště. Spodní část: lanová pyramida, prolézací sestava s lanovými prvky a horolezeckou stěnou, točidlo Obě části odděluje lanový tunel a zábradlí se 3 herními tabulemi (pro křídy, hra piškvorky, bludiště)


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.