U trati (Čebín, okr. Brno-venkov)


Velké oplocené hřiště na kraji obce u železniční trati. Hřiště vybaveno lavičkami, odpadkovým košem, stojany na kola. V prostoru hřiště vysázeny mladé stromy, zatím však neposkytují stín a hřiště je po celý den na slunci. Vedle je velké oplocené fotbalové hřiště.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: prolézací sestava se skluzavkou ve tvaru pirátské lodi, prolézací sestava s lanovými prvky a horolezeckou stěnou, 2x pružinová houpačka, pískoviště, dřevěná kladina, prolézací housenka, prolézací sestava s lanovým mostem a se skluzavkou, betonový stůl na stolní tenis (bez vybavení), koš na basketbal


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.