U sportovního stadionu gen. Klapálka (Nové Město nad Metují, okr. Náchod)


Krásné dětské hřiště s mnoha herními prvky a dřevěnými sochami v příjemném prostředí zeleně. Zajímavou atrakcí pro děti jsou zde také rybičky v malém rybníčku. V areálu je možné využít venkovní sezení v přístřešcích, kde jsou k dispozici pítka s vodou. V odpoledních hodinách ve všední dny je zde otevřena kavárna sportovního klubu. O víkendech je otevřeno pouze při sportovních utkáních. WC je k dispozici pouze v otevírací době kavárny.

Více na: www.sportklub.cz

Otevřeno:
celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: skluzavka, houpačka pro malé děti, houpačka pro větší děti, houpačka hnízdo, řetězový přechod, pružinová houpadla, hrazdy, páková houpačka, síťové prvky, pískoviště


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.