U lanovky na Čertovu Horu (Harrachov, okr. Semily)


Hřiště je umístěno u spodní stanice lanovky na Čertovu horu. Je rozděleno na několik oplocených částí, z toho dvě části jsou za poplatek - nafukovací skákací hrad a nafukovací skákací polštář (trampolína). Ceník 1 vstup 30Kč, 2 vstupy 50Kč, 3 vstupy 70Kč, celodenní vstup 100Kč, při zakoupení jízdenky na lanovku jeden vstup zdarma. Jsou zde i části hřiště, které jsou zdarma. Za pozornost stojí hlavně obrovský prolézací hrad, s různými lanovými žebříky, řetězovými zavěšenými mosty, skluzavkami, houpací kládou aj. Najdete zde také kladkovou lanovku. Tato část je zdarma. Další část je chůze po páskách tzv. Slackline - k dispozici dvě pásky pro chůzi. U všech části k dispozici lavičky. V blízkosti hřiště možnost občerstvení v okolních restauracích nebo bistrech, rovněž toalety k dispozici v blízké restauraci.

Otevřeno:
neomezeně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: obrovský dřevěný prolézací hrad, s různými lanovými žebříky, řetězovými zavěšenými mosty, skluzavkami, houpací kládou aj. Najdete zde také kladkovou lanovku - toto je zdarma. Dále je tu nafukovací skákací hrad a nafukovací skákací polštář (trampolína) - ty jsou za poplatek. Další částí je hra "Indiánský tenis", další částí je Slackline - chůze po napnutém pásku.


Fotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.