U Hrochů (Děčín)


V centru Děčína najdete na adrese Plzeňská 1700/9, Děčín, 40502 (první patro OC Korál) komfortně a moderně vybavenou dětskou hernu U Hrochů. Kromě řady atrakcí, které nadchnou jistě všechny děti, je tady také občerstvení, které zase ocení především rodiče. Kromě volné zábavy pořádá herna také různé akce jako projekce pohádek, karnevaly, dětské diskotéky, cvičení pro děti apod. Pokud se dětem v herně zalíbí, můžete jim zde také uspořádat narozeninovou oslavu. V herně si nejvíc užijí především mladší školáci a předškoláci.

Vstupné činí 65,- první hodina, 35,- druhá hodina

Více se dozvíte na www.uhrochu.eu nebo na Facebooku

Otevírací doba:
po - pá - 09:00 - 18:00
so - ne - 13:00 - 19:00

Kontakty:
721 730 605
hernauhrochu@gmail.com

Otevřeno:
PO - PÁ: 09:00 - 18:00
SO - NE: 13:00 - 19:00

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Dětský domeček, trampolíny, jezdící koníci, bazén s balónky, skluzavky, odrážedla, koloběžky, houpačky, molitanová stavebnice, prolézací slon a spousty dalších hračekFotogalerie

Komentáře

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.