U buly Arény (Kravaře, okr. Opava)


Skutečně nádherné dětské hřiště u Buly Arény v Kravařích. Na hřiště najdete řadu neobvyklých a zajímavých atrakcí, na kterých se Vaše děti s chutí vyřádí. Hned vedle hřiště je navíc minigolf a aquapark. Klidně zde můžete strávit celý den :)

Otevřeno:
Celoročně

Hodnocení:

Jak se Vám líbí toto hřiště? Ohodnoťte ho kliknutím na hvězdičku nebo přidejte svůj komentář.

 

Zpět na mapu / seznam hřišť
Znáte někoho komu by se mohlo líbit toto hřiště?

Herní prvky: Spousta klouzaček, houpaček, prolézaček, velké herní sestavy, autobus, lanové prolézačk, horolezecké stěny


Fotogalerie

Komentáře

19.09.2023

Hřiště je naprosto boží. Konzumace vlastního jídla a pití nikomu nevadí. Vstupné zdarma- což je největší plus. Hezké čisté toalety. Možnost zakoupení drobného občerstvení. Příjemná obsluha. Oploceno, velké parkoviště. Obdobné hřiště široko daleko nenajdete. Za mě TOP! 👌

25.10.2022

e

14.08.2017

Hřiště je opravdu bezvadné, vyhrajou si zde jak ti nejmenší, od 2 let, tak ti starší. Rodiče určitě ocení kryté posezení. Malou nevýhodou je zákaz konzumace vlastního jídla a pití, to je třeba si zde zakoupit (např. panini).

Přidat komentář


Chci přidat fotografie


Pokud máte fotku tohoto hřiště, uvítáme pokud nám jí poskytnete. Vložit můžete fotku ve formátu JPG nebo PNG o maximální velikosti 16 MB. Systém ji automaticky upraví na potřebnou velikost. Odesláním fotografie dáváte provozovateli webu souhlas s jejím užitím. Detaily naleznete v podmínkách užívání.

Probíhá odesílání souborů, prosíme čekejte...

Fotka(y) byla(y) úspěšně uložena(y) na server. Zobrazovat se bude až po schválení správcem webu. Děkujeme!


 
Přidat fotky ...

Chytrý nákupní seznam Shoppka

Shopka je chytrý nákupní seznam. Umožňuje vám snadno sdílet nákupní seznamy s členy vaší rodiny či domácnosti. Vytvořte si seznam na webu www.shoppka.com nebo ve svém mobilu a snadno jej sdílejte jedním kliknutím. Aplikace funguje na všech mobilních zařízení s Androidem a na iPhonech nebo ve webovém prohlížeči. Všechny funkce jsou zdarma a nevyžadují žádnou registraci.

Mobilní aplikaci můžete stahovat z Google Play a App Store.